Jak wybrać damskie spodnie?

Przedstawicielki płci pięknej muszą zdawać sobie sprawę, że obecnie wybór spodnie nie jest tak prostym zadaniem, jak jeszcze kilka lat temu. Na rynku dostępnych jest bowiem mnóstwo modeli różnych marek, co zdecydowanie nie ułatwia kobietom podjęcia właściwej decyzji. Czym dokładnie powinny charakteryzować się wysokiej jakości spodnie damskie?

Jakie spodnie powinny wybrać kobiety posiadające sylwetkę klepsydry?

 

Należy mieć świadomość, że wspomniana klepsydra jest zdecydowanie najbardziej kobiecą i proporcjonalną sylwetką. Cechuje się bowiem nie tylko iw wyłącznie wąską talią, ale również wyraźnymi biodrami i pełnym biustem. Przedstawicielki płci pięknej z takim typem sylwetki muszą jednak bardzo uważać przy wyborze garderoby. Mogą bowiem przypadkowo dodać sobie kilka niepotrzebnych kilogramów. Rekomendowane jest przede wszystkim unikanie spodni typu rozszerzane dzwony. Najlepszym możliwym rozwiązaniem będą rurki. Można również bez żadnego problemu postawić na damskie spodnie z prostymi nogawkami.

 

Czym powinna się sugerować kobieta posiadająca sylwetkę w kształcie gruszki?

 

Przedstawicielki płci pięknej o takiej sylwetce posiadają przede wszystkim mały biust, masywne uda i szerokie biodra. Stylistki rekomendują zaopatrzyć się w spodnie o ciemniejszym odcieniu bez przetarć czy zbędnych aplikacji. Mogą one bowiem optycznie wyszczuplić nogi.

Ponadto kobiety posiadające sylwetkę w kształcie gruszki nie powinny pod żadnym pozorem zakładać rurek czy biodrówek. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie postawienie na spodnie z podwyższonym stanem. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że odpowiednie wyeksponowanie talii będzie w stanie wydłużyć nogi. W ten prosty sposób sylwetka przedstawicielki płci pięknej bezie wydawała się zdecydowanie bardziej smukła. Warto również postawić na spodnie o prostszych nogawkach.